Kontaktný formulár

+421 948 770 333

Vaše názory

Komfortné riešenie, dobrá obsluha, perfektná montáž a funkčnosť.

Jiří L.

Držiaky Brodit pre odolné terminály Motorola, Honeywell, Intermec, Datalogic, Psion a ďalšie

Držiaky Brodit pre odolné terminály Motorola, Honeywell, Datalogic vynikajú:

Komfortom. Každý držiak je vyrobený presne na mieru odolného terminálu, takže sa v držiaku neklepe a nevibruje.
Ergonómiou. Vďaka kĺbu je možné terminál ľubovoľne jednoducho, ľahko a kedykoľvek natáčať. Napr. aby ho ideálne a bez odleskov videl vodič, alebo celá posádka, v prípade potreby aj horizontálne (o 90 °) pre lepšie zobrazenie mapy alebo webu.
Presnosťou. Je vyrobený presne na mieru zariadenia.
Kvalitou. Brodit je švédska rodinná firma, ktorá sa už tri desiatky rokov špecializuje iba na držiaky pre mobilné telefóny a ďalšie zariadenia do áut. Celá výroba je vo Švédsku. Držiaky sú z veľmi kvalitných ABS plastov.
Bezpečnosť. Zariadenie sa z držiaka v prípade nehody nemôže ľahko uvoľniť a zasiahnuť posádku.

Upozornenie: pre inštaláciu držiaka do vozidla odporúčame klip Brodit ProClip. Pozri nižšie. Brodit ProClip nie je súčasťou balenia držiaka Brodit.

Možnosti inštalácie držiaka Brodit do auta, autobusu, dodávky, nákladného auta atď:

Inštalácia na klip Brodit ProClip:
Klipy Brodit ProClip sú šikovne navrhnuté klipy z pevnej umelej hmoty (ABS plastu), ktoré sú konštruované tak, aby spoľahlivo a veľmi pevne držali v škáre medzi plastami palubnej dosky. Klip je vždy navrhnutý pre konkrétny model vozidla tak, aby šiel zasunúť (zacvaknúť) jednoducho, bez poškodenia palubovky a na bezpečné miesto a súčasne tak, aby nebránil vodičovi vo výhľade cez predné sklo. Na klip potom jednoducho priskrutkujete držiak Brodit. Všetko čo k tomu budete potrebovať okrem skrutkovača je už súčasťou balenia držiaka mobilného telefónu do auta Brodit. Ako objednať klip Brodit ProClip.

Inštalácia na univerzálne rameno s prísavkou:
Jedná sa o pevné alebo pružné (tzv. husí krk) ramená pre držiaky mobilných telefónov a ďalších zariadení do áut väčšinou s prísavkou (podtlakový systém) na predné sklo automobilu. Ich výhody sú univerzálnosť a bežná dostupnosť skladom. Dodávame ich v rôznych dĺžkach a prevedeniach. Pre použitie s držiakom Brodit je treba adaptér SH skrutkovací (spojenie pomocou skrutiek) alebo SH samolepiaci (spojenie pomocou priloženej obojstrannej samolepiacej pásky s vysokou lepivosťou).

Kompatibilita:

Držiaky Brodit pre odolné terminály nájdete na Brodit.se alebo sa obráťte priamo na nás. Radi Vám pomôžeme s výberom, prípadne s výrobou na kľúč.

Príklad použitia držiaka Brodit s odolným terminálom Motorola

Príklad použitia držiaka Brodit s odolným terminálom Motorola

Motorola MC9500 - Držiak s nabíjaním z CL. Certifikované Motorolou.

Motorola MC9500 - Držiak s nabíjaním z CL. Certifikované Motorolou.

Brodit je členom partnerského programu Motoroly pre výrobcov príslušenstva

Brodit je členom partnerského programu Motoroly pre výrobcov príslušenstva