Kontaktný formulár

+421 948 770 333

Vaše názory

Komfortné riešenie, dobrá obsluha, perfektná montáž a funkčnosť.

Jiří L.

Držiaky pre rádiostanice a vysielačky

Držiaky pre rádiostanice a vysielačky sú navrhnuté a vhodné predovšetkým pre využitie vo vozidlách bezpečnostných a záchranných zložiek. Je možné ich samozrejme s výhodou využiť aj v iných typoch dopravných prostriedkov.

Používate pri svojich každodenných pracovných povinnostiach rádiostanicu Albecom, Commaster, EF Johnson, Ericsson, Hytera, HYT, Harris, Hunter, ICOM, Kenwood, Lafayette, Maxon, Motorola, Relm, Sepura, Tait, V-Com, Vertex, Yaetsu, Zodiac alebo iné? Ak áno, pasívny či aktívny držiak Brodit do autu Vašu prácu v mnohom uľahčí. Používaním vysielačky v aktívnom držiaku ju budete mať stále na očiach a hlavne po ruke, či už budete na ceste kamkoľvek. Ale nielen to, držiak na rádiostanice Hytera stále nabíja batériu vysielačky. Držiak vyniká unikátnym tenkým dizajnom, integrovaným nabíjaním a je vyrábaný z kvalitných ABS plastov vo Švédsku.

Držiaky Brodit vynikajú:

Komfortom. Každý držiak je vyrobený presne na mieru vysielačky, takže tá v držiaku nevibruje.
Ergonómiou. Vďaka kĺbu je možné vysielačku ľubovoľne, jednoducho, ľahko a kedykoľvek natáčať.
Presnosťou. Sú vyrobené presne na mieru zariadenia.
Kvalitou. Brodit je švédska rodinná firma, ktorá sa už tri desiatky rokov špecializuje iba na držiaky pre mobilné telefóny a ďalšie zariadenia do áut. Celá výroba je vo Švédsku. Držiaky sú z veľmi kvalitných ABS plastov.
Bezpečnosťou. Zariadenie sa z držiaka v prípade nehody nemôže ľahko uvoľniť a zasiahnuť posádku.

Upozornenie: na inštaláciu držiaku do vozidla odporúčame klip Brodit ProClip. Viď nižšie. Brodit ProClip nie je súčasťou balenia držiaku Brodit.

Možnosti inštalácie držiaku Brodit do auta, autobusu, dodávky, nákladného auta atď.:

Inštalácia na klip Brodit ProClip:
Klipy Brodit ProClip sú múdro navrhnuté klipy z pevnej umelej hmoty (ABS plastu), ktoré sú konštruované tak, aby spoľahlivo a veľmi pevne držali v spáre medzi plastmi palubnej dosky. Klip je vždy navrhnutý pre konkrétny model vozidla tak, aby išiel zasunúť (zacvaknúť) jednoducho, bez poškodenia palubky a na bezpečné miesto a súčasne tak, aby nebránil vodičovi vo výhľade cez predné sklo. Na klip potom jednoducho priskrutkujete držiak Brodit. Všetko, čo k tomu budete potrebovať okrem skrutkovača, je už súčasťou balenia držiaku mobilného telefónu. Brodit ProClip pre Vaše vozidlo môžete vybrať a objednať tu.

Inštalácia na univerzálne rameno s prísavkou:
Ide o pevné alebo pružné (tzv. husí krk) ramená pre držiaky mobilných telefónov a ďalších zariadení do áut väčšinou s prísavkou (podtlakový systém) na predné sklo automobilu. Ich výhodami sú univerzálnosť a bežná dostupnosť skladom. Dodávame ich v rôznych dĺžkach a prevedeniach. Pre použitie s držiakom Brodit je treba adaptér SH skrutkovací (spojenie pomocou skrutiek) alebo SH samolepiaci (spojenie pomocou přiloženej obostrannej samolepiacej pásky s vysokou lepivosťou).

Kompatibilita:

Pasívne a aktívne držiaky pre rádiostanice konkrétnych značiek a modelov nájdete na Brodit.se alebo sa obráťte priamo na nás. Radi Vám pomôžeme s výberom, prípadne s výrobou na kľúč.

Držiak bez nabíjania pre rádiostanicu Motorola MOTOTRBO DP3400/3401

Držiak bez nabíjania pre rádiostanicu Motorola MOTOTRBO DP3400/3401

Držiak s nabíjaním pre Hytera PD702, PD782, PD785 g

Držiak s nabíjaním pre Hytera PD702, PD782, PD785 g