Kontaktný formulár

+421 948 770 333

Vaše názory

Brodit nesklamal, všetko funguje tak, ako má, len je potrebné zvážiť, či auto je dosť veľké pre 10palců tabliet :-).

Kamil P.

Klip ProClip a úchyty na hlavové opierky

Hlavné prednosti ProClipu

• Na mieru konkrétneho auta podľa značky, modelu a roku výroby.
• Niekoľko variantov umiestnenia v aute.
• Jednoduchá montáž bez poškodenia interiéru.
• Zaistenie bezpečnejších podmienok pre šoférovanie.

brodit_reseni

Riešenie Brodit ProClip slúži na upevnenie vlastného držiaku mobilného zariadenia (mobilné telefóny, tablety, smartphony, GPS navigácie, LCD displeje, odolné terminály a krátkovlnné vysielačky). Vyrába sa pomocou špičkových technológií presne na mieru konkrétneho modelu auta. Najväčšou výhodou ProClipu spočíva v jeho jednoduchej montáži k palubnej doske. ProClip sa iba zacvakne do technologických medzier plastov. Vďaka tomu nedochádza k mechanickému poškodeniu interiéru auta. Netreba ho ani lepiť, ani vŕtať. Napriek tomu drží na svojom mieste velmi pevne a bezpečne.

54339 54340 54341 54342

Umiestnenie ProClipu rešpektuje prísne bezpečnostné štandardy, veľký ohľad je venovaný napríklad na polohu airbagov v aute. Vďaka tomu uchytené mobilné zariadenie neohrozuje vodiča a nebrání mu vo výhlade. Tým sú dodržované ideálne podmienky pre bezpečnejšie šoférovanie. Klip je určený pre montáž všetkých verzií držiakov s aj bez nabíjenia.

proclip_palubka drziaky_palubka

Úchyt na hlavové opierky

Úchyty Brodit pre upevnenie držiaku na hlavovú opierku v automobile sú predovšetkým veľmi bezpečné. Upevnenie je jednoduché a zvládne ho každý. Vhodný úchyt pre vaše vozidlo nájdete v konfigurátori alebo podľa odstupu opierky vo vašom automobile. Tieto úchyty sú vhodné pre všetky držiaky Brodit. Úchyt so zamykatelným držiakom na tablet úspešne prešli oficiálnym crashtestom.

31902319003189931901

Príslušenstvo

Do portfólia patrí aj doplnkový sortiment redukcií a montážnych komponentov. Viacej informácií nájdete na stránke Špeciálne.

36663 52188215083

Pozrite sa, ako jednoduchá je inštalácia riešenia Brodit do auta:

Crash test Brodit držiakov tabletov na hlavové opierky áut:

Pozrite sa, ako funguje Brodit MultiMoveClip: